Shoutbox

Shoutbox
Ve strucnosti je krása....

Jestli ty nebo tvoji prátelé máte neco na srdci, co je absolutne aktuální a co se dá ríct v pár slovech, tak to preci jednodušše napište. Využijte k tomu Shoutbox. Zobrazí ideální nástroje k zadávání aktuálních komentáru na urcité téma. Každý je v obraze, aniž by bylo vyrceno mnoho slov.

Znáš tyto krátké rozhovory?

?"Vcera to bylo super.""Jo, moc se mi to líbilo."

Taky ti pripadá zbytecné, jen kvuli tomu posílat zprávu? Tak to jsi tu správne. Pomocí shoutboxu má každý možnost zanechat ti krátký vzkaz. Ale nejen to! Shoutbox je viditelný pro každého a to delá popovídání s práteli ješte jednodušší.

Všichni se mohou zucasnit a ty také. To jediné co musíš udelat je kliknout na ,Shoutbox´. Ten najdeš vlevo v navigacní lište pod bodem ,Funkce´. Potom uvidíš vetší polícko, ve kterém jsou k videní predchozí zprávy.

Vespodu je po uvedení jména a e-mailové adresy možnost napsat další komentár. Mužes se domlouvat s kamarády nebo jednoduše ríci jen ahoj. Využij tuto možnost k napsání pár informací online. Nejsou zde žádné hranice! Pomocí funkce ,Nastavení´ která se nachází nahore mužeš provádet další zmeny.

K tem patrí velikost písma, druh písma a jeho barva. No není to skvelé? Do samotné úpravy textu mužeš zapojit své vlastní nápady.

Máš další otázky a potrebuješ bezpodmínecne odpovedi? Tak se na nás obrat! Máš možnost položit otázky na našem fóru a nebo se spojit prímo s námi. Bližší informace nabízí služba ,Nápoveda/podpora/fórum´která je k nalezení na našich stránkách.