Bezplatná internetová sránka

Vlastní webová stránka je perfektní východisko pro osobní nebo firemní informace, které chce člověk zpřístupnit velkému počtu lidí. Nabízíme ti možnost vytvořit si během 10 minut bezplatnou internetovou sránku s profesionálním designem.

Můžeš k tomu využít našich předloh a svou stránku obohatit i o speciální funkce jako Flashintro nebo blog. Pomocí vlastního videa, fotek nebo textů mohou být také vytvořeny zcela osobité stánky. Zaregistruj se u nás nyní a můžeš začít!

A takto jednoduše to funguje:

Na naší úvodní stránce je velké tlačítko "Zaregistrovat stránku". Pokud na něj klikneš , budeš odkázán/a na přihlašovací formulář. Potřebujeme tebou vybrané uživatelské jméno a e-mailovou adresu, kterou prosím pro jistotu zadej dvakrát. Uživatelské jméno musí být psáno malými písmeny nebo čísly a být v délce od 4 do 25 znaků. Prosíme nepoužívat žádné mezery nebo speciální znaky!

Po potvrzení našich všeobecných obchodních podmínek se můžeš nechat bezplatně zaregistrovat. V zápětí obdržíš na zadanou e-mailovou adresu přihlašovací údaje a aktivační odkaz. Tímto odkazem aktivuješ svou stránku a pomocí uživatelského jména a hesla se můžeš kdykoliv přihlásit a svou stránku upravovat.

Riziko je nulové!

Naše služby zůstávají i po přihlášení 100% zdarma. Nepotřebuješ žádné znalosti programování, nýbrž můžeš svou bezplatnou internetovou sránku pohodlně zřizovat pomocí našich předloh nebo vlastních nápadů. My tě automaticky zaneseme do všech velkých vyhledávačů jako např. Google nebo MSN.

Tvá data budou u nás uloženy, abychom ti v případě problémů mohli pomoci a neboudou poskytovány třetí osobě. V případě otázken nebo problémů se můžeš obrátit přes e-mail nebo telefon na naše poradenské centrum, či se ve fóru poradit s ostatními uživateli. Nech své fantazii volný průběh a přihlaš se online ještě dnes! Svět na tebe čeká!