Vytvoření internetové sránky zdarma

Vlastní webová stránka je perfektní východisko pro osobní nebo firemní informace, které chce člověk zpřístupnit velkému počtu lidí. Nabízíme ti možnost vytvořit si během 10ti minut svou vlastní a bezplatnou internetovou sránku v profesionálním designu. Můžeš k tomu použít naše předlohy a svou stránku ještě vylepšit o speciální funkce jako flashintro nebo blog. Vlastním videem, fotkami nebo texty můžeš své stránce přidat na osobitosti. Zaregistruj se u nás nyní a můžeš začít!

A takhle jednoduše to funguje:

Na naší stránce se nachází velké tlačítko "Zaregistrovat stránku". Pokud na něj klikneš, budeš převeden na přihlašovací formulář. Potřebujeme nějaké tebou vybrané uživatelské jméno a e-mailovou adresu, kterou pro jistotu zadej dvakrát. Uživatelské jméno musí být spáno malými písmeny nebo čísly a být v délce od 4 do 25 znaků. Prosíme nepoužívat žádné mezery nebo speciální znaky! Po potvrzení našich všeobecných obchodních podmínek se můžeš pomocí "Zaregistrovat nyní" nechat zdarma registrovat. V zápětí obrdržíš e-mail na zadanou adresu, který obsahuje tvá přihlašovací data a aktivační odkaz. Tímto odkazem aktivuješ svou stránku a uživatelským jménem a osobním heslem se můžeš kdykoliv přihlásit a svou stránku upravovat.

Riziko je nulové!

Naše služby zůstávají i po registraci 100% zdarma. Nepotřebuješ žádné znalosti porogramování, jelikož můžeš svou sránku pohodlně vytvářet pomocí našich předloh nebo podle svých vlastních nápadů. Automaticky tě zaneseme do velkých internetových vyhledávačů jako Google nebo MSN. Tvoje přihlašovací data budou uložena pouze u nás, abychom ti mohli v případě problémů pomoci a neboudou poskytovány třetí osobě. V případě otázek nebo problémů se můžeš telefonicky nebo e-mailem obrátit na naše poradenské centrum, či se ve fóru poradit s ostatními uživateli.

Nech své fantazii volný průběh a přihlaš se ještě dnes online! Svět na tebe čeká!