Chtěl by sis pořídit vlastní internetovou stránku, ale nevíš přesně jak?

U nás si jí můžeš během 10ti minut vytvořit. Vyber si ze všech předloh své nejoblíbenější téma a můžeš začít! Nyní svou stránku můžeš vylepšit pomocí obrázků, textů a videí, vložit knihu návštěv a nebo se bavit s přáteli ve vlastním fóru. Otevři si internetový obchod, udělej anketu, či vyprávěj o své poslední dovolené.

Zaregistruj se nyní a dobyj svou stránkou internet!


A takto to funguje:

K přihlášení klikni prosím na "Zaregistrovat stránku". Tam si můžeš svou intenetovou stránku zdarma zaregistrovat. Nyní potřebujeme tebou zvolené uživatelské jméno. Musí být zadáno malými písmeny nebo čísly a být dlouhé 4 až 25 znaků. Prosím nepoužívat žádné mezery a speciální znaky! Pokud jsi si vybral/a uživatelské jméno, potřebujeme ještě platnou e-mailovou adresu, kterou prosím ještě jednou zopakuj. Po potvrzení všeobecných obchodních podmínek se můžeš pomocí tlačítka "Zaregistrovat nyní" nechat zaregistrovat. Od nás pak obdržíš na uvedenou adresu e-mail s přihlašovacími údaji.

Pomocí přiloženého odkazu svou stránku aktivuješ. Tvým uživatelským jménem a osobním heslem se můžeš kdykoliv přihlásit a svou stránku upravovat.


Pozor:

Ani po zřízení stránky ti nevznikají žádné náklady, naše služby jsou 100% bezplatné! My tě automaticky zaneseme do všech velkých vyhledávačů jako např. MSN nebo Yahoo. Tvoje osobní data nebudou poskytovány třetí osobě, uložíme je pouze u nás, abychom ti v případě problémů mohli pomoci. Naše poradna je ti k dispozici v případě otázek jakéhokoliv druhu přes e-mail nebo telefon. Neodkladné otázky mohou být položeny ve fóru, kde ve většině případů získáš i potřebnou odpověď.

Tak na co ještě čekáš? Vytvoř si svojí bezplatnou internetovou stránku a ukaž světu kdo jsi!