Vytvořit bezplatnou internetovou stránku


Bez vlastní internetové stránky si většina lidí připadá neúplná!

Konec konců je taková vlastní webová stránka skvělé východisko jak prezentovat myšlenky, pocity a novinky ze života. U nás seš tu správně, zde si můžeš během 10ti minut vytvořit svou internetovou stránku zdarma! Je jedno, zda použiješ naše předlohy nebo si stránku chceš vytvořit zcela individuálně, ještě nikdy nebylo tak snadné přihlásit se online!

Jednoduše se u nás zaregistruj a můžeš začít!


Takto to funguje s přihlášením:

Napřed klikni na Zaregistrovat stránku aby ses nechal/a zdarma zaregistrovat. Potom potřebujeme nějaké tebou zvolené uživatelské jméno. Musí být psáno malými písmeny nebo čísly a dlouhé mezi 4 až 25 znaků. Prosíme nepoužívat žádné mezery nebo speciální znaky! Pokud jsi určil/a své uživatelské jméno, potřebujeme od tebe ještě platnou e-mailovou adresu. Zadej tuto adresu pro jistotu dvakrát!

Pokud jsi potvrdil/a naše všeobecné obchodí podmínky, můžeš se přes "Zaregistrovat nyní" nechat registrovat. V zápětí obrdržíš e-mail na zadanou adresu, který obsahuje přihlašovací data a aktivační odkaz, kterým po kliknutí svou stránku aktivuješ. Tvým uživatelským jménem a osobním heslem se můžeš kdykoliv přihlásit a svou stránku upravovat.Nepodstupuješ žádné riziko!

I po přihlášení zůstává tato služba 100% bezplatná. V žádném případě nepotřebuješ programovací znalosti. Zde si můžeš bez problému vytvořit svou bezplatnou internetovou stránku na kterou přidáš obrázky, texty nebo videa. Nevíš si rady? Jednoduše využij speciální funkce naší stránky, např. předlohy designu nebo galerii. Můžeš zde vytvořit jak osobní, tak firemní stránku! Dodatkové funkce jako kniha návštěv, fórum nebo počítadlo návštěvníků, dodají tvé stránce něco extra. Mimoto tě zaneseme do velkých internetových vyhledávačů jako např. MSN nebo Yahoo.Tvoje data nebudou poskytovány třetí osobě, budou uloženy pouze u nás, abychom ti mohli v případě problémů pomoci. Při neodkladných otázkách ti stojí naše poradenské centrum zcela k dispozici, při palčivých problémech se můžeš obrátit na naše fórum a tam je vyřešit s ostatními uživateli.

A nyní již mnoho zábavy s tvou internetovou stránkou!

Nech svět, aby se podílel na tvém životě a prováděj ankety, vytvoř si online deník, nebo třeba představ svou obchodní myšelenku! Internet na tebe čeká!