Kontaktní formulár

Kontaktní formulár
Chránit své soukromí a presto být dosažitelný, to jde: kontakní formulár.

Chceš být dosažitelný pro svoje návštevníky a presto si uchránit své soukromí? Tak si zrid svuj vlastní kontaktní formulár. Návštevníci mohou zadat své problémy nebo otázky a toto bude dále prevedeno prímo do tvé e-mailové schránky. Ty pak mužeš dotazy jednoduše a rychle zodpovedet.

Vždy je težké poskytnout svou adresu velkému množství lidí. Predevším když je neznáte, je velká opatrnost na míste. Ale i pro toto nabízíme ty pravé služby.

Vytvor si vlastní kontaktní formulár a dej svým návštevníkum možnost pokládat ti otázky. Odtud následuje preposlání na tvou e-mailovou adresu. V kontaktním formulári obdržíte e-mailovou adresu adresáta nebo adresátky, jméno, predmet a text.

Takže mužete bez problému zaslat odpoved. Nebot velmi duležitým faktorem pri provozování internetové stránky je dosažitelnost. Je velice duležité starat se o své návštevníky a jejich dotazy, jinak rychle ztrácejí zájem.

My ti nabízíme premenu nárocné procedury na efektivní proces. A tvuj cas mužeš využít k tomu, aby si svou stránku udelal/a zajímavejší a živejší pro své ctenáre. A at veríš ci ne, i v kontaktním formulári mužeš dát prostor své predstavivosti. V názvu je nastavitelný druh, velikost i barva písma. Tuto možnost nabízí i písmo kterým se budou vyplnovat textová polícka, aby si si mohl/a zrídit opravdu svuj vlastní kontaktní formulár. To vše mužeš provést ve složce ,Funkce´, kde klikneš na odkaz ,Kontaktní formulár´.