Kalendár

Kalendár
Tam bylo preci ješte neco

Pokud ten problém se zameškanými termíny a narozeninami až moc dobre znáš, tak pro tebe máme perfektní rešení. Vytvor si na své stránkce svuj vlastní kalendár a zaznamenávej si tam duležité termíny. Tím si budeš moci být jist, že ani ty ani tvoji prátelé již nikdy žádný termín nezameškáte. Používej kalendár k informování svých návštevníku o duležitých datech. Protože ani oni by nemeli zameškat spolecné schuzky.

Kalendár je dobrý vynález, pokud ho má clovek porád pripravený. Pokud ho máte, musíte již jen zadat všechny termíny. Je jasné, že se v obvyklém kalendári skrývá možnost zapomenutí.

K odstanení tohoto problému si mužeš vytvorit kalendár svuj vlastní a vložit ho na svou internetovou stránku. Jdi jednoduše na funkci Kalendár, kterou najdeš v nabídce Extra a zjednoduš si trošku svuj život. Nabízí ti prehled o jednotlivých dnech a mesících. K tomu mužeš své termíny samostatne zadávat nebo spravovat. Mají to být narozeniny tvé matky nebo obchodní termín? Ty už to nikdy nezameškáš!

A pokud nechceš pri další schuzce marne cekat na své prátele, mužeš kalendár zprístupnit všem. Zaznamej všechny spolecné termíny a každý bude vedet co se deje. Máš nejaký tip na dobrou akci? Zaznamenej ho také. Každý kdo tento termín uvidí se muže rozhodnout, zda se chce zúcastnit.

Mužete se z každého prístroje pripojeného k internetu pripojit na tvou stránku a o termínech se informovat. Zapisuj zmeny a spravuj jak své osobní termíny, tak termíny s ostatními.

Zmen barvu a velikost písma u jednotlivých termínu aby jsi je lépe rozlišil/a. Tuto možnost najdeš pod funkcí ,Nastavení´. Život se tím muže stát o tolik lehcí. A casy papírového kalendáre jsou zpeceteny. Už nikdy to zdešení, že jste svuj kalendár zapomeli doma, nebo že stojíte sami pred zamcenými dvermi. Mužete se uvolnit a jít jednoduše online.

Skrz funkci Nápoveda/podpora/fórum, kterou najdeš na našich stránkách, mužeš pokládat své další otázky ve fóru, nebo se obrátit prímo na nás. My ti rádi pomužeme.