Hudba v pozadí

Hudba v pozadí
Trochu jiný magnet pro návštevníky

Co myslíš? Potrebuje správná prezentace na internetu jen obrázky, obsah, komentáre a témata? A co je se správnou hudbou do pozadí? Vytvor si svou stránku ješte individuálneji a použij svou oblíbenou hudbu do pozadí. Teprve tím se dá navodit ta pravá atmosféra.

Internetová stránka v pastelových tónech. Pojednává o básních a literárních dílech. Ilustrace jsou obsaženy. Všechno na této stránce je velice zdarilé a presto je zde pocit jako kdyby neco chybelo.

Pripadá ti tento pocit povedomý? Casto muže být atmosféra, kterou má stránka vyvolávat, podporena správným výberem hudby na pozadí. Návštevník se cítí jako polapen do jiného sveta a muže se plne soustredit na obsah stránek. My ti chceme tuto možnost nabídnout. Vytvor si svuj vlastní svet a pozvi jeho ctenáre na okružní jízdu. Z tvé webové prezentace muže vycházet príjemná a povzbudivá atmosféra.

Využij této prednosti k nalákání návštevníku na svou stránku. Protože co by byla internetová stránka bez návštevníku?

Musíš pouze najít správnou hudbu hodící se ke tvé stránce. Mela by se ti líbit stejne tak jako potenciálním návštevníkum. Našel/la jsi jí? Tak jdi na záložku ,Funkce´ a vyhledej podbod ,Hudba do pozadí´. V nem se ti nabízí možnost hudbu nahrát. Hudba se aktivuje otevrením stránky. Tato funkce funguje jen pri použití Microsoft Internet Explorer.

Pokud je hudba nahraná, klikni jednoduše na polícko "ok" a proces je dokoncen. K odstanení hudby musíš obsah polícka zase smazat. Pokud jsou splneny technické podmínky, muže zacít okružní jízda tvým svetem.