Vlastní galerie

Vlastní galerie
Videt nebo být viden?

Je jedno, zda jsi práve byl/a na skvelé dovolené, usporádal/a tu nejlepší párty nebo jen strávil/a vecer príjemnou procházkou.... Podel se o to s práteli! Vytvor si svou vlastní galerii a zverejni jí na své stránce. Kamarádi a známí se budou moci na tvých zážitcích podílet a budou jiste velice potešeni.

Objevil/a jsi funkci ,galerie´ vlevo v ovládací lište pod bodem ,Funkce´ a ptáš se co to je?

Princip je jako u klasické galerie, ve které se zverejnují umelecká díla nebo fotky. Mužeš své fotky zprístupnit verejnosti. Nemusíš mít však strach, fotografie mužeš ze stránek zase kdykoliv odebrat, nahradit je jinými, nebo jednoduše smazat. Je jen na tobe, jestli návštevníkum umožníš se tímto zpusobem podílet na tvém živote.

Mužeš zde ukázat ty nejhezcí fotky z dovolené, nejlepší situace z párty nebo ty nejlegracnejší grimasy svých prátel. To jediné, na co musíš dát pozor je, aby to byly tvé vlastní obrázky a ne obrázky s autorskými právy nekoho jiného. Potom ti již pri zverejnování nejstojí nic v ceste. Klikneš na galerii a nahraješ požadovaný pocet obrázku do obsahu obrázku.

Fotky však samy o sobe nereknou vše? Tak napiš ke každé svuj vlastní komentár a probud tak zobrazené k životu! Mužeš obrázkum zadat název a ješte jim udelit popisek. U toho máš možnost ruzného nastavení písma. Je jedno, zda ponecháš velkost a barvu u všech obrázku stejnou, nebo zda u každého text nastavíš jinak, nech jednoduše volne proudit svou kreativitu. K tomu mají všichni ostatní možnost psát k temto fotkám komentáre.

Ty jsou potom k videní spolecne s obrázkem, pokud si tak budeš prát. Mužeš rozhodnout, zda budou v galerii k obrázkum zverejnené i ostatní detaily jako císla, ci komentáre. Pokud budeš chtít, mužeš na uvedené komentáre reagovat, nebo pridat svuj vlastní. Nech své zážitky sobe a svým prátelum neustále prístupné a užívejte si spolecne jak pohled, tak vpomínky.

Pokud by ješte nejaké otázky zustaly nezodpovezené, spoj se snámi pod funkcí ,Nápoveda/podpora/fórum. Rádi zodpovíme tvé dotazy.