Kniha návštev

Kniha návštev
Osobní vzkazy ve tvé vlastní knize návštev

Tvá vlastní kniha návštev poskytne tobe a tvým prátelum netušené možnosti. Mohou ti zanechávat zprávy a pozdravy, nebo jednoduše psát komentáre k obsahu tvých stránek. A ty máš neustálý prehled kdo všechno se na tvých stránkách toulá.

Znáš ten problém? Ocitl/a jsi se na stránkách nejakého kamaráda ci kamarádky a chtel/a by si zanechat nejaký krátký vzkaz, ale ono to nejde. Nabízíme ti možnost zarídit si svou vlastní knihu návštev. Takto ti muže každý, kdo ti má co ríct zanechat zprávu nebo pozdrav.

K tomu se ti dostává možnosti sledovat, kdo všechno tvé stránky navštevuje.

Jak pusobí tvá vlastní prezentace na webu? Jak to vidí ostatní? Lidé jednoduše kliknou na tlacítko Kniha návštev, které se nachází na lévé strane pod bodem ,Extra´ a mohou bez problému zanechat svuj vlastní príspevek ve tvé knize návštev. K tomu mohou reagovat na ostatní komentáre, které jsou v knize návštev uvedeny. I tobe je umožneno pridávat príspevky, pokud chceš reagovat na komentáre. K tomu mužeš prímo odpovedet na dotaz nebo na príspevek.

Uveden je predmet a jméno autora. Ty pak mužeš rozhodnout zda tohoto autora vpustíš do své knihy návštev, ci ne. K tomu mužeš komentáre mazat, menit nebo archivovat. Tvou knihu mužeš neomezene spravovat. Jak vidíš, kniha návštev je dobrá vec jak dostat reakce a podnety k tvé internetové stránce. Mužeš si ji zarídit, tak jako celou tvou stránku, podle vlastních predstav. Prines své vlastní nápady a vytvor si svou vlastní knihu návštev.

Tvoji prátelé budou mít radost.

Pokud máš nejaké další otázky, podívej se do fóra. Polož otázku ostatním a nebo se prímo obrat na Poradnu. Jak fórum tak poradnu najdeš pod ,Nápoveda/podpora/fórum´ na naší privní stránce.