Vlastní fórum

Vlastní fórum
Pro všechny kterí mají co ríct

Leží ti neco na srdci nebo bys chtel/a se svými práteli prodiskutovat nejaký problém? Nyní to mužeš ucinit na svém vlastním bezplatném fóru.

Mužeš navrhnout svá vlastní témata nebo reagovat na uvedené komentáre. Nabízí se ti možnost dostat se prímo se svými návštevníky do kontaktu.

Zapusobí to tak, jak chceš. Podle tohoto mota muže být tvé zrízené fórum viditelné na tvých stránkách. Fórum nabízí všem zájemcum prostor uverejnit vlastní názor k urcitému tématu.

Na svém fóru mužeš urcovat vlastní témata nebo reagovat na komentáre ostatních návštevníku. Mužete spolu diskutovat jako ve skutecnosti a vymenovat si názory. Nejsou tvý prátelé práve nabízku? Sejdete se na fóru a diskutujte spolu jako by byli práve zde.

Jde to velice jednoduše.

Musíš si jen otevrít vlastní fórum, které najdeš pod záložkou Funkce ve složce Fórum a mužeš zacít. Vytvor si stránku podle vlastních predstav. Mužeš se zeptat ve svém fóru jak stránka pusobí, jestli má nejko nejaké zlepšovací návrhy. Nech se tvé prátele na tom podílet a vytvorte splecne perfektní internetovou stránku.

Udelej ze své jednoduché stránky interaktivní místo schuzek, poznej nové lidi a vylepši o získané poznatky svou stránku.

Pokud máš ješte nejaké otázky k fóru, zrízení nebo jednotlivým nastavení, ozvi se bud ve fóru nebo prímo u nás. Bližší informace k tomu najdeš pod Nápoveda/Podpora/fórum.