Flashintro

Flashintro
Pohybující se prvky jsou ta nejlepší intra

Chtel bys na své stránce vytvorit jiný a zcela nový styl? Chceš návštevníky zaujmout od první chvíle a nabídnout jim neco speciálního? Tak vyzkoušej naše Flashintro. Tvá sránka se opravdu stane podívanou, pokud k ní pripojíš pár pohyblivých obrázku a slov. Je jedno jestli obrázky nebo textové animace, tvá stránka se stane magnetem pro návštevníky.

Chtel jsi již dávno delat neco speciálního?

Premýšlel jsi doted jak máš vzhled své stránky udelat co nejpusobivejší? Vytvoril jsi práve své vlastní intro? Tak vyzkoušej naše Flashintro. To ti nabízí možnost vytvorit svou stránku zcela neobvykle. K predstavení své stránky mužeš využít pohyblivé obrázky a textové animace. Zde se ukáže tvá kreativita!

Nebot né nadarmo preklad pro Flashintro zní dodávání lesku. Dokaž, že tvoje stránka uderí jako blesk a návštevníci se pohrnou sami od sebe. Jak mužeš svou stránku predstavit co nejzajímaveji? Funkce Flashintro ti nabízí možnost jak se udržet návštevníkum v pameti. Predstav na své stránce své práve vyrobené intro. Je jedno jestli si ho vytvoril jako jednoduché intro ve forme textu nebo jako flashinto.

My ti poskytujeme možnost tvou stránku zarídit vlastními nápady.

Nahraj své into a udelej svou stránku zajímavou. Podle toho jak se rozhodneš mužeš upravovat velikost, šírku a kvalitu. A aby toho nebylo dost, mužeš si sám zvolit barvu pozadí a dodatecne pripojit obrázek. Jak vidíš, tvá kreativita je zcela neomezena. Ptáš se jak se k této funkci dostaneš? Jdi jednoduše na ,Funkce´ a v levé cásti ovládací lišty a klikni na "Intro". Hned jak tak uciníš mužeš vytváret své vlastní intro na svou úvodní stránku. Máš ješte otázky k tomuto tématu a jeho realizaci? Žádný probém, jednoduše se nás zeptej. Mužeš k tomu použít funkci Nápoveda/podpora/fórum a sám rozhodout komu otázku položíš.