Newsletter

Newsletter
Predstav si své vlastní novinky (newsletter)

Informuje své prátele a ostatní, kterí by to meli vedet, o všem novém co se na tvých stránkách nachází. Vytvor si vlastní newsletter o všem co je pro tebe duležité a pošli ho všem, kterí o nej mají zájem.

Ne všichni mají každý den cas dlouho surfovat po internetu. Lidé ale presto chtejí zustat z obraze. Pomož jim tím, že sestavíš vlastní newsletter a zašleš ho tem, kterí o nej mají zájem. Newslettes mužeš zasílat každý den, jednou týdne nebo kdy se ti bude chtít. To záleží opravdu jen na tobe.

A takto to funguje: Lidé, kterí od tebe chtejí dostávat novinky ti zanechají svou e-mailovou adresu. Mohou se tímto registrovat k dostávání novinek nebo naopak odhlásit. Mohou tedy dostávání newsletters vždy zase zastavit. Lidi, kterí mají zájem, potom zadáš do složky. Prehled lidí, kterí od tebe chtejí být informováni najdeš ve funkci ,Newsletter´, která predstavuje podfunkci ,Funkce´. Klikni jednoduše na abonenty a hned uvidíš adresy návštevníku, kterí chtejí dostávat tvé newsletters.

I v této složce si mužeš zrídit svuj vlastní archiv. Má to tu výhodu, že mužeš nekteré ze starších Newsletters znovu zaslat, pokud to bude potreba. A potom mužeš zacít. Jednoduše napíšeš text do urceného polícka a rozšíríš ho o funkci, kterou najdeš ve vedlejším textovém poli. Potom vybereš z príjemce, klikneš na odeslat a chvíli pockáš.

Existuje také možnost poslat tento text nejdríve sám sobe. Zjistíš jestli a jak text prijde. Tak na co ješte cekáš? Vytvor svuj vlastní newsletter a podel se o nej se všemi zájemci.