Vlastní anketa

Vlastní anketa
Neuveritelé: Tvoje vlastní anketa nebo-li vše, co si o svých prátelích chtel/a vedet.

S touto funkcí se mužeš dotázat prátel a všech ostatních návštevníku tvých stránek na veci, které te neuvetelne zajímají. Polož otázku která se týká probíraného tématu a nebo jednoduše otázku treba na oblíbené jídlo. Tobe a tvé zvedavosti nejsou v tomto ohledu kladeny žádné hranice. Musel/a si vždy odpovídat na otázky ostátních? Tak ted konecne mužeš zmenit stranu a sám sbírat informace od ostatních.

Co jsi delal/a vcera vecer?

Jak se ti líbí rozdelení mé internetové stránky? Proc navštevuješ mou webovou stránku? Toto všechno by mohly být otázky které svým návštevníkum položíš ve své vlastní ankete. Mužeš se ptát na všechno, co si kdy chtel/a vedet.

Ve funkci ,Anketa´ kterou máš vlevo v ovládací lište pod bodem ,Funkce´ si každý den mužeš vymyslet aktuální otázku a vytvorit si anketu zcela novou. Každý, kdo te navštíví má možnost odpovet na položenou otázku. Ty potom obrdžíš vyhodnocení obdržených odpovedí. Pokud chceš muže být momentální stav hned vedle graficky znázornen. Potom mužeš videt kolik procent hlasujících se pro danou možnost rozhodlo. Každý návštevník muže v ankete hlasovat pouze jednou, aby byly výsledky objektivní. Existuje zde i možnost zrídit si archiv anket. Mužeš se kdykoliv znovu podívat a porovnat výsledky.

Pokud te napadne, že nekteré otázky nebyly položeny jednoznacne nebo byly dokonce položeny špatne, máš možnost anketu upravit. Tímto se ti nabízí mnoho možností, jak získat informace od tvých návštevníku. A kdo by nechtel vedet s kým má tu cest?

Pokud máte další otázky, spojte se s námi pomocí funkce ,Nápoveda/podpara/fórum´. Své otázky mužeš položit v rámci fóra, nebo je položit prímo nám a odpoved obdržíš co nejdríve.