Pocítadlo návštevníku

Pocítadlo návštevníku
Jedna, dva, tri, už jsi byl u toho - pocítadlo návštevníku

Stránka je nová a clovek každou volnou minutu kouká, zda se na jeho stránky nekdo dívá. Rád bys vedel/a kolik jsi již mel/a návštevníku?<br<>br>Tuto možnost ti nabízí pocítadlo návštevníku. Každý návštevník bude zaevidován.

Ty se potom mužeš podívat na statistiku za celé období nebo za jednotlivé mesíce. Takto máš o všem stále prehled.

Abyste mohli profesionálne ovládat své stránky, je potreba si alespon jednou pocítadlo návštevníku prohlédnout.

Na základe toho se dá sledovat v jakém mesíci bylo zaznamenáno nejvíce návštevníku a jak vypadá trend všeobecne. Na základe techto sestavených dat je možné odvozovat závery, jak lidé prijímají jednotlivé obsahy stránek.

Dostaneš prehled o tom, kolik lidí navštívilo tvoje stránky. Podlé této informace mužeš uzpusobit svou reklamu. Mel bys možná delat výraznejší reklamu? Kdo vubec zná tvoje stránky a odkud?

Pro získání presnejších informací je dobrá kombinace mezi pocítadlem návštevníku a anketou, protože pocítadlo návštevníku udává pouze pocet návštevníku za den. Toto všechno jsou služby které ti mužeme nabídnout.

Urcite se vyplatí to jednou vyzkoušet. Pocítadlo návštevníku si mužeš jednoduše a rychle prohlédnout. Pujdeš na stejnojmennou funkci, která se nachází na levé strane tvé stránky pod bodem "Funkce", klikneš na ní a obdržíš skoro okamžite prehled návštevníku. Pokud by jsi mel na srdci nejaké další otázky, informuj se pod funkcí Nápoveda/Podpora/Fórum.