adserveru

Důvěra je dobrá, ale lepší kontrolu

Internetová reklama je velmi důležité i pro vás. Z tohoto důvodu Vám nabízíme pro vaše webové stránky možnost instalace reklamy server. Takže můžete sledovat, kde se vaše reklama objeví, kdo klikne na to a hlavně, jak často.Ad Server také vám řekne, jak dobře přijat reklamu pro své vlastní internetové stránky.

Jak důležitá je reklama na vaše webové stránky, budete mít pravděpodobně již všimli. Chcete-li zvýšit počet návštěvníků, musíte inzerovat sebe a své místo. Dnes vám nabízíme Vám ideální způsob, jak zvládnout těchto reklam.
Pomocí reklamní server jste se již nemusí spoléhat na ostatní, aby vám říct, jak dobře přijato reklamu. Místo toho máte nástroj pro správu reklamy na vašich vlastních stránek. Jedná se tedy o nástroj pro sběr počet zobrazení a prokliků reklamních dar. Kolikrát byl viděn a kolik lidí kliklo na to? . Potom můžete analyzovat data nezávisle
bude pro vás připraveno v jakési tabulky takto: Jakmile zjistíte, velikost umístěna reklama, pak se počet těch, kteří jednoduše prohlížet a v neposlední řadě i počet kliknutí na něj.
Pomocí dat můžete provádět změny a vylepšení pro vás. Ale to není všechno. Můžete odstranit shromážděných dajů samostatně, nemusí měnit, pokud potřebujete více, nebo prázdná množina. Zájem je tam s vámi, můžete sbírat data, takže každý den a filtrovat trend.
To vše je poskytována zdarma. Můžete pokračovat, jak uznáte za vhodné.Ad Server se nachází v levém navigačním panelu pod Extra. Také na straně Ad Server je odkaz na přidání nového banner. Další informace lze nalézt pod hlavičkou banner.
Pokud nastanou další problémy s vámi, pak se dáte nám to. o funkci nápovědy / support / komunity, můžete nás kontaktovat nebo se obraťte na frum a dostat odpovědi na své otázky.